  • : JM3200HLB-16G
  • : RAM Памет
  • : 10 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Предназначен заНастолни компютри
ВидUnbuffered Long-DIMM, 288 pin
Памет, типDDR4
Обем, GB16 GB
Честота, MHz3 200 MHz
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Памет, типDDR4
ВидUDIMM
ВидUDIMM
Обем, GB16
Обем, GB16
ПодкатегорияПамети за настолни компютри
Тегло0.08кг
АтрибутСтойност
Капацитет16
Честота (MHz)3200
Форм факторDIMM
Брой модули1
CAS латентност (CL)22
Напрежение (V)1.2
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаБез
ЦвятЧерен
Тегло0.08кг
Transcend 16GB JM DDR4 3200MHz U-DIMM 1Rx8 1Gx8 CL22 1.2V
Подобрете производителността на вашия десктоп с модула памет Transcend 16GB DDR4. С честота 3200MHz осигурява бърза и надеждна работа, независимо дали работите, играете или стриймвате.
Ключови Предимства
  • Висока скорост — 3200MHz DDR4 осигурява бърз трансфер на данни за по-отзивчива система.
  • Енергийна ефективност — Работи само при 1.2V, намалявайки консумацията на енергия и отделянето на топлина.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет16 GB
Честота3200 MHz
Брой модули1
CAS латентностCL22
Напрежение1.2 V
Поддръжка на ECCНе
РадиаторНе
RGB подсветкаНе
Какво има в кутията